Mevzuat.com

Mevzuat ve Yargı İçtihatları İçin Başvuru Kaynağı


   

- Kültür ve Turizm Bakanlığına, Çevre ve Orman Bakanı Osman PEPE'nin Vekâlet Etmesine Dair Tezkere

Dokümanın Başlığı
:
- Kültür ve Turizm Bakanlığına, Çevre ve Orman Bakanı Osman PEPE'nin Vekâlet Etmesine Dair Tezkere
Kanun / Karar No
:
Kabul Tarihi
:
1 Kasım 9999
Resmi Gazete Tarihi
:
15 Mart 2006
Resmi Gazete Sayısı
:
0
Resmi Gazete Görüntüsü
:


BAKANLIĞA VEKÂLET ETME İŞLEMİ

T.C.

BAŞBAKANLIK 13 Mart 2006

B.02.0.PPG.0.12-305-3143

CUMHURBAŞKANLIĞI YÜCE KATINA

Paris Turizm Fuarı'na katılmak üzere; 15 Mart 2006 tarihinde Fransa'ya gidecek olan Kültür ve Turizm Bakanı AtillaKOÇ'undönüşüne kadar Kültür ve Turizm Bakanlığına,Çevre ve Orman Bakanı OsmanPEPE'ninvekalet etmesiniyüksek tasviplerine saygıyla arz ederim.

RecepTayyipERDOĞAN

Başbakan

-----

T.C.

CUMHURBAŞKANLIĞI 13 Mart 2006

B.01.0.KKB.01-06-65-2006-171

BAŞBAKANLIĞA

İLGİ : 13 Mart 2006 gün ve B.02.0.PPG.0.12-305-3143 sayılı yazınız.

Paris Turizm Fuarı'na katılmak üzere, 15 Mart 2006 tarihinde Fransa'ya gidecek olan Kültür ve Turizm Bakanı AtillaKOÇ'undönüşüne kadar; Kültür ve Turizm Bakanlığına,Çevre ve Orman Bakanı OsmanPEPE'ninvekâlet etmesi uygundur.

Bilgilerini rica ederim.

Ahmet Necdet SEZER

CUMHURBAŞKANISORUMSUZLUK BEYANI: Mevzuat.com başta Resmi Gazete olmak üzere çeşitli kaynaklardan içerik temin etmektedir. Bu içeriğin temini sırasında ve sonrasında Mevzuat.com'da yer alan bilgilerde: yanlışlıklar, hatalar, eksiklikler bulunabilir; eklemeler, çıkartmalar, güncellemeler, parçalara ayırmalar, içeriğin bölünmesi, format değişiklikleri, özetlemeler, yazılım/kod ilavesi, yapılmış olabilir; bilgiler güncel olmayabilir. Mevzuat.com hiçbir şeyi garanti etmemektedir, sorumluluk almamaktadır. Hangi sebeple olursa olsun Mevzuat.com'un ve içeriğinin kullanımı sebebiyle doğabilecek zararlardan Mevzuat.com, Mevzuat.com'un sahipleri ve çalışanları sorumlu değildir. Mevzuat.com'un ve içeriğinin kullanımı tamamen kullanıcının / ziyaretçinin vs. isteğine bırakılmıştır ve oluşabilecek zararlardan ve her türlü riskten söz konusu kullanıcılar / ziyaretçiler vs. sorumludur. Mevzuat.com kullanıcıları / ziyaretçileri vs., Mevzuat.com'u ve içeriğini kullandığı an bu koşulları ve sorumsuzluk beyanını baştan itibaren koşulsuz kabul etmiş sayılır. Bu koşulları ve sorumsuzluk beyanını kabul etmiyorsanız Mevzuat.com'u ve içeriğini hiçbir şekil ve surette kullanmayınız, kullandıklarınızı imha ediniz ve siteyi hemen terk ediniz. Mevzuat.com bu beyanı değiştirme hakkını elinde tutar. (Son güncelleme tarihi: 5 Nisan 2018)